Nakupny kosik  

VirtueMart
Váš košík je prázdny

kurzy PDF Vytlačiť E-mail

Pri každom kurze nájdete popis kurzu, jeho cenu a trvanie a rovnako zoznam pomôcok, ktoré budete mať na kurze k dispozícii. Všetko ostatné si v prípade potreby  môžete priamo pred konaním kurzu u nás zakúpiť. V cene kurzov nie je zahrnutá cena za materiál, pokiaľ nie je v popise kurzu uvedené inak. Všetky uvedené ceny sú s DPH.

Ak nie ste celkom skupinový typ alebo Vám nevyhovujú termíny, ozvite sa telefonicky alebo mailom a nájdeme spoločne vhodnú možnosť.

Počas kurzu Vám ponúkneme občerstvenie :-).

Ideálne je, ak si na kurz prinesiete vlastný šijací stroj - odpadne Vám tak stres z nepoznaného stroja a je jasné, že toto zaúčanie Vás aj trošku zdrží. Ak to ale z akéhokoľvek dôvodu nie je možné, stroj si môžete u nás zapožičať. Je potrebné to urobiť vopred, ideálne priamo pri prihlasovaní sa na kurz.

Šijeme na šijacích strojoch JANOME - šijacie stroje sú bezplatne k dispozícii, je však potrebné si šijací stroj vopred rezervovať. Pre rezerváciu šijacieho stroja sa informujte prosím vopred telefonicky ( 0905 664 859) alebo mailom (info zavináč zebrapatchwork.sk)!

 

ZEBRINEC... je klubová aktivita Zebrapatchwork - o patchworku, tvorení, quiltovaní a o všetkom možnom, čo život prinesie :-)Zebrinec má svoju dlhoročnú tradíciu a v Zebre svoje pravidelné a stabilné miesto. Počet zúčastnených sa mení podľa počasia, nálady, ročného obdobia - skrátka, kto má práve čas a chuť stretnúť podobne naladené kreatívne duše, prichádza v stanovenom čase (prípadne kedy sa mu v uvedenom časovom rozpätí podarí)  - do Zebry. Program je občas jasný, občas sa celkom neplánovane vydarí inak - ale vydarí sa vždy! A to najmä vďaka fantastickým účastníčkam :-)

Streda 10.5.2017

Streda 17.5.2017

Kurzy:

Základný kurz - detská deka

Na kurze sa naučíme základy - o pomôckach, rezaní, látkach, šití, quiltovaní. Domov odídete s hotovou detskou dekou. Cena kurzu je uvedená s materiálom potrebným na ušitie - látky, vatelín, nite - všetky pomôcky sú na kurze k dispozícii.

Pondelok 15.5.2017

9,00 - 13,00

Cena: 99,00 EUR

 

Quiltovanie na domácom šijacom stroji I. časť

Na kurze sa naučíte všetko, čo potrebujete vedieť na to, aby ste mohli úspešne quiltovať svoje projekty - techniku, možnosti, spôsoby, o pomôckach, nitiach, ihlách - od základov až po pokročilé techniky vrátane spôsobov, ako manipulovať s veľkým quiltom a malým strojom. Kurz má 6 lekcií (každá po 3 hodiny). Na kurz budete potrebovať vlastný šijací stroj s pätkou na voľné quiltovanie.

Piatok 19.5.2017

10,00 - 13,00 alebo 16,00 - 19,00

Cena: 25,00 eur

 

Patchworkové základy

Tento kurz je určený pre vás, ak sa chcete alebo potrebujete naučiť skutočné základy patchworkového šitia - pomôcky, ako ich používať, o látkach, spôsoboch šitia, základy quiltovania. Všetky pomôcky sú na kurze k dispozícii, uvedená cena je bez materiálu.

Streda 17.5.2017

9,30 - 12,30

Cena: 25,00 eur

 

Aplikácie

Na kurze sa naučíme, ako pracovať s aplikáciami, ako ich tvoriť, spôsoby prenášania na látku a finálnu úpravu. Na kurze sú všetky pomôcky k dispozícii, uvedená cena je bez materiálu.

Streda 24.5.2017

9,30 - 12,30

Cena: 25,00 EUR

 

Jednoduchý quiltovaný vankúš

Ako ho ušiť, ako prequiltovať a ako dokončiť a olemovať. Na kurze sú všetky pomôcky k dispozícii, uvedená cena je bez materiálu.

Pondelok 22.5.2017

10,00 - 13,00

Cena: 25,00 eur